1. Domů
  2.  | 
  3. Okna
  4.  | 
  5. Příslušenství
  6.  | Sítě proti hmyzu Internorm

Sítě proti hmyzu Internorm

Konec obtížného hmyzu doma! Se sítěmi proti hmyzu firmy Internorm patří nezvaní hosté minulosti.

Právě v období, kdy stoupají teploty, jsou žádoucí otevřená okna a balkonové dveře, kterými v pozdních hodinách proudí lehký letní vánek do ložnic a obývacích pokojů. Avšak jakmile se uvnitř rozsvítí světlo, hned to začíná: bzučení, pískání, pleskání křidélek a škrábání hmyzu. Komáři, mouchy, můry a brouci umí být velmi obtížní.

Abyste si mohli užívat pohodové večery, existuje snadné řešení. Roletové sítě proti hmyzu, otočné a napínací rámy nebo posuvné rámy Internorm Vám poskytnou optimální ochranu před nežádoucími hosty. Ochranné systémy proti hmyzu doplní Vaše okno tak, že z něj vznikne funkční jednotka, a z každé místnosti učiní zónu bez hmyzu.

Chytré systémy na ochranu proti hmyzu se vyrábějí na míru, instalují se přímo na okno nebo do roletové schránky a přizpůsobují se poměrům na stavbě.

+420 777 085 056

Zavolejte odborníkovi

Otočný rám

U balkonových dveří doporučujeme použít ochranu proti hmyzu v podobě otočného rámu. Díky zavírání na magnet je možné ochranu proti hmyzu pohodlně otvírat a zavírat.

Rolo síť proti hmyzu

Rolo síť proti hmyzu se montuje přímo na okno a zajišťuje optimální utěsnění směrem k rámu okna. Funkce rola je mimořádně pohodlná, neboť rolo se zastaví v jakékoli pozici. Tuto síť lze kombinovat s ochranou proti slunci.

Posuvný rám

Posuvné dveře s kuličkovými ložisky umožňují snadné otvírání a zavírání. Speciálně pro velkoplošné prvky je posuvný rám k dostání i ve dvoukřídlém provedení.

Upínací rám

U upínacích rámů brání celoobvodové kartáčové těsnění, aby se do interiéru dostal hmyz. Pružinové závěsné úhelníky usnadňují montáž, resp. demontáž.