1. Domů
  2.  | 
  3. Okna
  4.  | Okna Internorm

Okna Internorm

Okna pro dům vašich snů

Možností, jak by mohla vaše okna vypadat, je nekonečné množství:
můžete vybírat z široké nabídky barev, skel, klik a velkoplošných zasklení. Okna Internorm se dají skvěle kombinovat: z exteriérové strany stejný design, z interiérové strany provedení podle vaší volby. Permanentní vývoj našich oken zajišťuje lepší komfort a bezpečí, ale také certifikáty nejvyšší úrovně a vyznamenání.

Montáž, opravy a servis oken Internorm nejčastěji provádíme v okolí měst: Brno, Břeclav, Vyškov, Boskovice, Veselí nad Moravou, Znojmo, Hodonín, Blansko, Kyjov, Kuřim, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Třebíč, Jihlava, Šumperk.

Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv v rámci České republiky.

Showroom

+420 777 729 329

Zavolejte odborníkovi

Plastová okna

Už mnoho let vyrábíme plastová okna na míru a neustále pracujeme na jejich zlepšování. Permanentně vyvíjíme nové technologie a hledáme inovativní řešení. Díky naší vynalézavosti jsme se stali předním evropským výrobcem oken. V našich výrobních závodech v Traunu a Sarleinsbachu vyrábíme plastové profily, které pak dále zpracováváme do Vašich vysněných oken. Můžeme se proto zaručit za krátké dodací lhůty a prvotřídní kvalitu vyrobenou ze 100 % v Rakousku.

Nabízíme nejrůznější modely v nejrůznějších designových provedeních. Jedno mají ovšem všechna designová provedení našich plastových oken společné: revoluční I-tec zasklení. Všechna plastová okna od Internormu mají tabule skla přilepené k okennímu křídlu po celém obvodu. Díky tomu mají okna výrazně lepší stabilitu, tepelně i zvukově izolační vlastnosti, zaručují lepší ochranu před vloupáním a lepší funkčnost.

KF 510

Maximální bezpečnost

KF 520

Inovativní design a technické know-how

KF 410

Nová izolační technologie I-tec Insulation

KF 320

Inovativní skleněné křídlo

KF 310

Velmi štíhlé okno

Plasthliníková okna

V Internormu vyrábíme plasthliníková okna přesně na míru a v provedení přesně podle Vašeho osobního přání. Sami si zvolíte velikost a barvu oken, typ kování, klik, bezpečnostního provedení, tvar oken i typ stínicí techniky. Vedle otvíravých, otvíravě sklopných nebo sklopných oken u nás seženete také pevná zasklení, balkonové a terasové dveře nebo velkoplošná zasklení. V plasthliníkovém provedení umíme vyrobit i posuvná okna, resp. posuvné dveře, a zdvižněposuvné dveře.

Naše okna samozřejmě poskytují ochranu proti vloupání a vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Klademe velký důraz na dokonalé zpracování až do nejmenších detailů. Provedení rohů je proto u hliníkových plášťů bezvadné, okna vypadají krásně a plášť jim navíc poskytuje ochranu po mnoho let.

KF 510

Maximální bezpečnost a moderní design

KV 440

Víc světla navzdory ochraně před sluncem

KV 350

Moderní a subtilní zdvojené okno

KF 520

Inovativní design s technickým know-how

KF 410

Nová izolační technologie

KF 320

Osvědčená a spolehlivá technologie

KF 310

Osvědčená a spolehlivá technologie

Dřevohliníková okna

Dřevěná okna jsou ve své přirozenosti a útulnosti nepřekonatelná. Díky venkovnímu hliníkovému opláštění bude dřevo chráněno před vlivy počasí.  Speciální pěna, která se nachází mezi dřevem a hliníkem, navíc zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a vynikající hodnoty U.

Vedle klasických druhů dřeva, jako je smrk a modřín, nabízíme také dub, jasan a ořech. K dostání jsou v nejrůznějších barvách. Vaše okna tak můžete dokonale přizpůsobit interiéru, podlahám a vnitřním dveřím.

HF 510

Snoubí puristický design s přirozeností

HV 450

Stínicí technika integrovaná mezi okenními tabulemi

HF 410

Široké spektrum druhů dřeva a barev

HF 310

Krásné přírodní dřevo s decentními lazurami

Zdvojená okna Internorm: včetně stínicí techniky

Zdvojená okna Internorm jsou unikátní na trhu s okny tohoto typu. Protože stínicí technika těchto oken je umístěna mezi okenními tabulemi, je chráněná před větrem, deštěm a znečištěním. Naše zdvojená okna se dodávají buď s integrovanými žaluziemi nebo volitelně s plisovanými žaluziemi (Plissee) nebo v neprůhledném provedení Duette®. Nezáleží na tom, zda se jedná o novostavbu či o rekonstrukci: Okna značky Internorm přinášejí našim zákazníkům individuální řešení.

Doporučení pro rekonstrukce: Zdvojená okna se obzvlášť dobře hodí pro dodatečnou vestavbu, protože není nutné montovat samostatnou stínicí techniku. Také pro fasády, na které nelze namontovat rolety, jsou zdvojená okna optimálním řešením.

KV 440

Víc světla navzdory ochraně před sluncem

KV 350

Moderní a subtilní zdvojené okno

HV 450

Zkombinované se stínicí technikou

Příslušenství Internorm

Vždycky jste si mysleli, že okno je jenom okno? A k čemu je potřeba příslušenství?
Rádi Vám dokážeme opak a otevřeme Vám báječný svět rozmanitých možností produktů Internorm. Když se seznámíte s naší rozsáhlou nabídkou příslušenství, zjistíte, že možnosti jsou téměř neomezené.

Kliky

Katalog ke stažení v PDF

Skla

Katalog ke stažení v PDF

Barvy

Katalog ke stažení v PDF

Sítě proti hmyzu

Vyhlaste boj obtížnému hmyzu

Nabízíme kvalitní výrobky a služby

  • Poradenství
  • Profilové systémy třídy „A“ (tl. stěn 3mm)
  • Konstrukční řešení (kování/rozměry)
  • Návrh konstrukce oken a dveří
  • Montáž oken