1. Domů
  2.  | 
  3. Stínění
  4.  | Stínění Internorm

Stínění Internorm

Spolehlivá sluneční ochrana pro vaše nová okna

Pro zdravé životní prostředí je nezbytná správná sluneční ochrana. Ta udržuje letní teplo venku a v noci zatemněná místnost zajišťuje klidný spánek.

Protisluneční systémy od Internormu doplňují okna tak, aby tvořily funkční celek a podpořily design fasády domu. Připojte své produkty ochrany proti slunci k systémům chytré domácnosti, jako je Loxone nebo Mediola a užívejte si pohodlí automatických funkcí a pohodlného ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

Montáž, opravy a servis venkovního stínění nejčastěji provádíme v okolí měst: Brno, Břeclav, Vyškov, Boskovice, Veselí nad Moravou, Znojmo, Hodonín, Blansko, Kyjov, Kuřim, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Třebíč, Jihlava, Šumperk.

Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv v rámci České republiky.

Showroom

+420 777 729 329

Zavolejte odborníkovi

Zdvojené okna

Žaluzie, plisované žaluzie nebo Duette jsou u těchto oken již integrované mezi tabulemi skla, a tudíž chráněné před znečištěním. Obtížné čištění lamel je proto minulostí.

Předsazená roleta

Rolety zcela zatemní Vaše prostrory a jsou zároveň dodatočnou perfektní tepelnou a povětrnostní ochranou. Internorm rolety jsou dostupné samostatně nebo už montované na okně. Možná je také kombinace s ochranou proti hmyzu.

Okenice

Hliníkové okenice se mimořádně snadno udržují a mohou být provedeny v mnoha barvách. Vedle standardní varianty s průběžným panelem můžete vybírat z dalších provedení. Okenice lze navíc také kombinovat s ochranou proti hmyzu.

Minirolety

Minirolety jsou již kompletně namontované na okně a jsou speciálně vhodné pro rekonstrukce. Lze je kombinovat s ochranou proti hmyzu.

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie se montují přímo na okenní křídlo. Žaluzie nebo faltstóry jsou k dodání v mnoha barvách. Kryt lze barevně přizpůsobit vnitřní barvě okna.

Raffstóry

Díky různým polohám lamel raffstóry vypadá vnější fasáda domu pokaždé jinak.  V interiéru umožňují raffstóry optimální řízení a usměrňování světla a tepla. Naše raffstóry jsou na přání k dostání i s řízením denního světla RETROLux. Raffstóry lze navíc kombinovat i s ochranou proti hmyzu.